İnternet Şubesi Şubelerimiz Online Branch Contact Information فرع البنك على الانترنت أقرب فرع

Duyurular

 

​​​​​​​​​
 

Ziraat Katılım İşe Alım Mülakat Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakat tarih/saat/adres bilgisi yayınlanmıştır. Söz konusu bilgilere ulaşmak için tıklayınız.
Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

  • Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı veya pasaport),
  • Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge).

Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar dileriz.

​ ​​​​
 

Ziraat Katılım İşe Alım Yazılı Sınav Sonuçları

​Değerli Adaylarımız,

• 11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır. 

• Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.

• İşe alım yapılacak il bazında en yüksek puanlı adaydan başlayarak belirlenen ihtiyacın 4 (dört) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.

• Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Bankamız internet sitesinde daha sonra yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

​ ​​​​​​