İnternet Şubesi Şubelerimiz Online Branch Contact Information فرع البنك على الانترنت أقرب فرع

Üst Yönetim

 Ziraat Katılım Bankası Üst Yönetim

​​​​​​​​Osman ARSLAN - Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

1971 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 1995 yılında, Ziraat Bankası’nda göreve başladı. 1998-2004 yılları arasında çeşitli özel sektör bankalarında yöneticilik yaptı. 2004-2012 yılları arasında Halk Bankası’nda sırasıyla Bölüm Müdürü, Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı ve Arap Türk Bankası’nda Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Mart 2012 tarihinden itibaren Finansal Yönetimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Ziraat Bankası’nda görev yaptı. Ocak 2013 tarihinden itibaren de Uluslararası Bankacılık ve Ortaklıklar Genel Müdür Yardımcısı, Ağustos 2014 tarihinden itibaren de Bilgi Teknolojileri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak Ziraat Bankasındaki görevlerine devam etti.18 Şubat 2015 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı ve görevine halen devam etmektedir.

Tahir DEMİRKIRAN - Kredi Tahsis ve Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Pamukbank T.A.Ş.’de Mali Tahlil ve İstihbarat Uzman Yardımcısı olarak bankacılık kariyerine başladı. Uzman ve Krediler Servis Yöneticiliği pozisyonlarında çalıştı. Daha sonra, Türkiye Halkbank A.Ş.’de; Mali Tahlil ve Kredilerde Bölüm Müdürlüğü, Ticari Şube Müdürlüğü ve Ticari Krediler Daire Başkanlığı, Halk Leasing'de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 2015 yılında Ziraat Bankası Perakende Krediler Tahsis ve Yönetimi Grup Başkanı olarak görev yaptı. 12.02.2016 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Kredi Tahsis ve Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve halen görevine devam etmektedir.

Hakan AYDOĞAN - Finansal Koordinasyon ve İnsan kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

1979 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimleri Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Halk Bankası’nda Müfettiş olarak göreve başladı. 2009 yılında Ticari Krediler Bölüm Müdürlüğü ve çeşitli şubelerde Müdürlük yaptıktan sonra 2013 yılında Dış İşlemler Operasyonları Daire Başkanlığına atandı. 18 Şubat 2015 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş.’ye atanarak sırasıyla Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 19.04.2016 tarihinden itibaren de Finansal Koordinasyon ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına atandı ve görevine halen devam etmektedir.

​​​