Özel Bankacılık

Özel Bankacılık

Ziraat Katılım Özel Bankacılık ailesine üye olduğunuzda, size özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile katılım finans sektöründeki ihtiyaçlarınızı belirliyor, size en uygun bankacılık çözümlerini sunuyoruz.

Tüm finansal taleplerinize yanıt verebilecek tecrübeye sahip portföy yöneticilerimiz ile şubelerimizde sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz.

Müşterilerimizin kendi dillerinde hizmet alabilmesi için İngilizce, Fransızca, Arapça , Rusça ve Kazakça dillerinde hizmet veriyoruz.

 

Özel Bankacılık müşterimiz olduğunuzda, sizleri şubelerimizde konforunuz için her detayın düşünüldüğü Corner alanlarında ağırlıyoruz. Siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken, biz de size özel ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Özel Bankacılık Ürün ve Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Özel Bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanmak için Ziraat Katılım Bankası *müşterisi olmanın yanı sıra; cari ve katılım hesaplarınızda toplam olarak 15 milyon TL ya da eşdeğerde döviz, kıymetli maden bulunması yeterlidir. 

Bankamızdan 15 milyon TL üstü fon kullanılması halinde de Özel Bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanılmaktadır. 

*Türkiye ’ye gelmeden de hesap açılabilmesi ve yabancı müşterilerimize vergi kimlik numarası alınabilmesini sağlayan ilk ve tek banka olarak, yurt dışında yerleşik gerçek kişilerin Ziraat Katılım’da hesap açılması imkânı sunulmuştur. 
 

Özel Bankacılık Hizmet Modeli

Hedefimiz, katılım prensiplerine ve İslami değerlere uygun özel hizmet almayı arzu eden müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayan, değer yaratan bir kamu katılım bankası olmaktır.

Ziraat Katılım Özel Bankacılık müşterimiz olduğunuzda, Türkiye’deki tüm şubelerimizin yanı sıra, Afrika’da ilk Türk banka şubesi olan Ziraat Katılım Sudan ve Somali şubelerimizden de hizmet alabileceksiniz.

Tüm şubelerimizde müşteri temsilcilerimiz ile finansal yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek, riskinizi yönetmek ve diğer bankacılık hizmetlerimizi size sunmak için hazırız.

İletişim Kanallarımız

Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Katılım Mobil uygulaması ile hesaplarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişebilirsiniz.

WhatsApp İletişim Hattı

WhatsApp İletişim Hattı

Özel Bankacılık

Siz değerli müşterilerimizin bankacılık sorularına anında cevap vermek, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak için, hafta içi 09:00 ila 18:00 saatleri arasında WhatsApp İletişim Hattımız hizmetinizde!
Ziraat Katılım müşterisi olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.