Özel Bankacılık

Özel Bankacılık

Ziraat Katılım Özel Bankacılık ailesine üye olduğunuzda, size özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile katılım finans sektöründeki ihtiyaçlarınızı belirliyor, size en uygun bankacılık çözümlerini sunuyoruz.

Tüm finansal taleplerinize yanıt verebilecek tecrübeye sahip portföy yöneticilerimiz ile şubelerimizde sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz.

Müşterilerimizin kendi dillerinde hizmet alabilmesi için İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerinde hizmet veriyoruz.

 

Özel Bankacılık müşterimiz olduğunuzda, sizleri şubelerimizde konforunuz için her detayın düşünüldüğü Corner alanlarında ağırlıyoruz. Siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken, biz de size özel ayrıcalıklı bankacılık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Özel Bankacılık Hizmet Modeli

Hedefimiz, katılım prensiplerine ve İslami değerlere uygun özel hizmet almayı arzu eden müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayan, değer yaratan bir kamu katılım bankası olmaktır.

Ziraat Katılım Özel Bankacılık müşterimiz olduğunuzda, Türkiye’deki tüm şubelerimizin yanı sıra, Afrika’da ilk Türk banka şubesi olan Ziraat Katılım Sudan şubemizden de hizmet alabileceksiniz.

Tüm şubelerimizde müşteri temsilcilerimiz ile finansal yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek, riskinizi yönetmek ve diğer bankacılık hizmetlerimizi size sunmak için hazırız.

İletişim Kanallarımız

Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Katılım Mobil uygulaması ile hesaplarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişebilirsiniz.

WhatsApp İletişim Hattı

WhatsApp İletişim Hattı

Özel Bankacılık

Siz değerli müşterilerimizin bankacılık sorularına anında cevap vermek, sorunlarınıza hızlı çözüm bulmak için, WhatsApp İletişim Hattımız hizmetinizde!
Ziraat Katılım müşterisi olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.