Eğitim Finansmanı

Eğitim finansmanı

Özel Bankacılık müşterilerimizin çocukları için Eğitim Finansmanı! 

Özel bankacılık müşterilerimize (eğitim alacak kişinin velisi/kendisi) yurt içi veya yurt dışı tüm eğitim finansmanı desteği sağlıyoruz.

Avantajlı Eğitim Finansmanı!

  • Öğrenci velileri ile ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri yararlanabilecektir.
  • Tüm okullar (okul öncesi & ilkokul & ortaokul & lise), Milli Eğitim Bakanlığından izinli kurslar, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezleri, Eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumlara yönelik eğitim giderleri finanse edilebilmektedir.

 

Siz de öğrenci velisi iseniz, öğrencinin eğitim masrafları üstlenen herhangi bir aile bireyi iseniz veya düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir mesleğe sahip öğrenci iseniz: 

  • 36 aya kadar vade seçenekleriyle TL cinsinden bireysel finansman için Özel Bankacılık merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Eğitim ücretini gösteren belge/proforma fatura ile İşgücü/hizmet kiralaması (icare akdi) yöntemi ile finansman sağlanabilecektir.

*Eğitim ücretini gösteren belge/proforma fatura ile İşgücü/hizmet kiralaması (icare akdi) yöntemi ile finansman sağlanabilecektir.

*Yurtdışı eğitim kurumlarına ödeme yapılması durumunda finansman tutarı öncelikle müşteri hesabına TL geçilmeli, daha sonra müşteri hesabından döviz satışı yapılarak yurtdışı firma hesabına YP transfer işlemi yapılmalıdır. 
 

Eğitim Finansmanı için Başvurusu Yapılabilen Kanallar

Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Hesaplarınıza Dilediğiniz Anda Ulaşın
Katılım Mobil uygulaması ile hesaplarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerde erişebilirsiniz.