Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi kaza sigortası, sigortalının sigorta süresi içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık risklerine karşı güvence sağlar. Teminatları doğrultusunda, bir kaza sonucunda ihtiyaç duyulabilecek tedavi masrafları için ya da maluliyet, vefat gibi durumlarda devreye girebilir.
Temel olarak, karşılaşabileceğiniz kazalardan sonra vefat etmeniz durumunda ailenize, maluliyet ya da yaralanma gibi durumlarda ise size maddi destek sunar. Poliçe çeşitlerine göre aileniz ve siz, kaza sonucu vefat ya da kaza sonucu maluliyet gibi farklı teminatlardan yararlanabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası Teminatları Neleri Kapsar?

Ferdi kaza sigortası çeşitlerinin teminatları çeşitlilik gösterir. Teminatların sayısına ve özelliklerine göre kapsam genişler ya da daralır.

Ana Teminatlar

  • Vefat ve Sürekli Sakatlık

 

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar

  • Tedavi Masrafları
  • Gündelik Tazminat
  • Ferdi Kaza Deprem
  • Ferdi Kaza Terör

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Ferdi kaza sigortası ürünlerinin en temel teminatıdır. Kaza sonucu vefat etmeniz durumunda, poliçede belirlenen tutar ailenize ödenir ve maddi destek sağlanır.
Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı: Kaza sonucu sakat kalmanız durumunda, poliçede belirlenen tutar size ödenir.
Tedavi Masrafları Teminatı: Adından da anlayacağınız gibi kaza sonucu oluşacak yaralanma ve benzeri durumlarda, hastane masraflarını karşılayan teminattır. 
Her İhtimale Karşı ferdi kaza sigortası yaptırmanın tam zamanı…
Tercih Edeceğiniz Sigorta Bedellerine göre primleriniz değişmektedir.

Ferdi Kaza Sigortası Başvurusu Yapılabilen Kanallar

Özel Bankacılık İletişim Hattı - +90 530 917 41 14