Duyurular

Ziraat Finans Grubu İşe Alım Mülakat Sonuç Duyurusu

Değerli Adaylarımız,

Ziraat Katılım Bankası işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenmiştir. Mülakat sonucunuza ulaşmak için tıklayınız.

Asil olarak belirlenen adaylara göreve başlayacakları tarih, evrak teslim/eğitim ve konaklama süreci konusunda daha sonra mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.
Yedek adaylarla Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda iletişime geçilecektir.

Tüm adaylara göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Ziraat Finans Grubu 2022 Yılı İşe Alım Sınav Mülakat Planı

Değerli Adaylarımız,

20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Finans Grubu işe alım yazılı sınav sonucuna göre mülakata katılmaya hak kazanan adayların mülakat tarih/saat/adres bilgisi yayınlanmıştır.

Söz konusu bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Adayların mülakata gelirken yanlarında aşağıda yer alan belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

  • Fotoğraflı kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı veya pasaport),
  • Mezun olunan üniversiteye ait diplomanın veya geçici mezuniyet belgesinin aslı, eğer aslı yoksa noterden veya ilgili okuldan onaylı sureti (İşe başlama tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olup, mülakat tarihi itibarıyla mezun durumda olmayan adayların öğrenci belgesinin aslı),
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin aslı, (tecil, terhis veya muafiyet; muaf ise muafiyet nedenini gösterir belge),
  • Mülakat heyecanınızı yenmek amacıyla mülakat öncesinde sizlere verimli bir eğitim içeriği planlanmıştır. Buna yönelik detaylı bilgilendirme Anadolu Üniversitesi başvuru sisteminde kayıtlı cep telefonu ve/veya mail adreslerinize ayrıca yapılacaktır.

 

Mülakata katılacak tüm adaylara başarılar diler, sağlıklı günler dileriz.

 

Ziraat Finans Grubu 2022 Yılı İşe Alım Sınav Sonuçları

Değerli Adaylarımız,

20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilen; Ziraat Katılım Uzman Yardımcısı işe alım yazılı sınav sonuçları yayımlanmıştır.

Yazılı sınav sonucunuzu https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr adresinden e-postanızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz. 

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar için mülakat yerleri ve tarihlerine ilişkin bilgilendirme Bankamızın internet sitesinde daha sonra yapılacaktır.

Ziraat Finans Grubuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.