Ödüllerimiz

Sosyal Medyanın En Etkin Katılım Bankası

Sosyal Medyanın En Etkin Katılım Bankası

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğinde organize edilen, markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019, 2020,2021,2022, 2023 yılında olduğu gibi 2024 yılında da “Sosyal Medyanın En Etkin Katılım Bankası’’ ödülüne layık görüldü.

Social Media Awards Türkiye (2023)

Social Media Awards Türkiye (2023)

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı içerisinden değerlendirilerek ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2023 ödülleri açıklandı. Markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019, 2020,2021,2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da “Sosyal Medyanın En Etkin Katılım Bankası “ ödülüne layık görüldü.

Stevie Awards 2022

Stevie Awards 2022

Bankamız, uluslararası alanda saygınlığı bulunan Stevie Awards’ta 2 ödüle birden layık görüldü. 67 ülkeden 3 bin 700 katılımcının yarıştığı organizasyonda; Bankamız, Bankacılık kategorisinde “Operasyonel İşlemlerin Robotik Süreç Otomasyonunda Kullanılan Yazılım İle Cevaplandırılması” projesi ile bronz ödülü ve yine Bankacılık alanında halk oylaması neticesinde verilen People’s Choice ödülünü kazandı.

Social Media Awards Türkiye (2022)

Social Media Awards Türkiye (2022)

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı içerisinden değerlendirilerek ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2022 ödülleri açıklandı. Markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019, 2020 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da “Sosyal Medyanın En Etkin Katılım Bankası “ ödülüne layık görüldü.

Alfa Awards (2022)

Alfa Awards (2022)

Marketing Türkiye adına AKADEMETRE Research and Strategic Planning tarafından Türkiye temsili bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan ankette Katılım Bankacılığı Sektörü’nde müşterilerine kusursuz deneyim sunan Bankamız yıl içindeki çalışma ve çabaları tüketicilerimiz tarafından takdir edildi ve Katılım Bankacılığı kategorisinde 2022 yılının “Customer Brand’i” olarak seçildi. 2018,2019 ve 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da Bankamız Alfa Awards ödülüne layık görüldü.

Social Media Awards Türkiye (2021)

Social Media Awards Türkiye (2021)

BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin 33.000 Marka ve 12 Milyar etkileşim içerisinden değerlendirilerek ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri açıklandı. Markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019 ve 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da sosyal medyanın en etkin Katılım Bankası ödülüne layık görüldü.

Alfa Awards (2021)

Alfa Awards (2021)

Marketing Türkiye adına AKADEMETRE Research and Strategic Planning tarafından Türkiye temsili bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan ankette Katılım Bankacılığı Sektörü’nde müşterilerine kusursuz deneyim sunan Bankamız yıl içindeki çalışma ve çabaları tüketicilerimiz tarafından takdir edildi ve 2021 yılının “Customer Brand’i” olarak tanımlandı. 2018 ve 2019 yılında olduğu gibi 2021 yılında da Bankamız Alfa Awards ödülüne layık görüldü.

Stevie Awards (2021)

Stevie Awards (2021)

Bankamız, “Yönetim Raporlama Ekranları” kapsamında “Bankacılık” kategorisinde, uluslararası standartlarda başarılı kuruluşları, proje ve çalışmaları ödüllendiren, dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan Stevie Awards’dan ‘Yılın Bankası’ ödülüne layık görüldü.

Tech Brands Türkiye (2021) "En Teknolojik Katılım Bankası"

Tech Brands Türkiye (2021) "En Teknolojik Katılım Bankası"

Nielsen Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliği ile gerçekleştirilen TechBrands Turkey 2021'de Türkiye'nin en teknolojik markaları seçildi. Bankamız, geçen yıl olduğu gibi bu yılda 'En Teknolojik Katılım Bankası' ödülünün sahibi oldu.

International Finance Awards (2020)

International Finance Awards (2020)

Bankamız, İngiltere'nin önde gelen finans ve iş analizi yayınlarından International Finance Magazine Dergisinin dünya çapında düzenlemiş olduğu ‘International Finance 2020 Awards’ kapsamında, 2020 yılının 'En İyi Katılım Bankası’ ve ‘En Hızlı Büyüyen Katılım Bankası’ ödüllerine layık görüldü.

Social Media Awards Türkiye (2020)

Social Media Awards Türkiye (2020)

BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin 33.000 Marka ve 12 Milyar etkileşim içerisinden değerlendirilerek ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2020 ödülleri açıklandı. Markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da sosyal medyanın en etkin Katılım Bankası ödülüne layık görüldü.

Tech Brands Türkiye (2020) "En Teknolojik Katılım Bankası"

Tech Brands Türkiye (2020) "En Teknolojik Katılım Bankası"

Nielsen Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliği ile gerçekleştirilen TechBrands Turkey'de Türkiye'nin en teknolojik markaları seçildi. Bankamız, 'En Teknolojik Katılım Bankası' ödülünün sahibi oldu.

Islamic Finance Awards (2020)

Islamic Finance Awards (2020)

Bankamız, uluslararası alanda saygınlığı bulunan World Finance dergisinin 2007 yılından bu yana düzenlediği İslamic Finance Awards 2020 ödül töreninde Türkiye’nin En İyi Müşteri Hizmet Kalitesi Sağlayan Katılım Bankası ödülüne layık görüldü.

Social Media Awards Türkiye (2019)

Social Media Awards Türkiye (2019)

BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin 33.000 Marka ve 12 Milyar etkileşim içerisinden değerlendirilerek ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2019 ödülleri açıklandı. Markaların sosyal medyada gösterdikleri performansın tarafsız veriye ve veri analizine dayalı olarak hazırlanan Social Brands marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği Veri Analitiği Ödülleri’nde Katılım Bankaları kategorisinde Bankamız 2019 yılında sosyal medyanın en etkin Katılım Bankası ödülüne layık görüldü.

Alfa Awards (2019)

Alfa Awards (2019)

Marketing Türkiye adına AKADEMETRE Resarch Company tarafından 12 ilde 3 ana, 14 alt kriterde Türkiye temsili bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan ankette Katılım Bankacılığı Sektörü’nde müşterilerine kusursuz deneyim sunan Bankamız yıl içindeki çalışma ve çabaları tüketicilerimiz tarafından takdir edildi ve 2018 yılının “Customer Brand’i” olarak tanımlandı. 2018 yılında olduğu gibi, 2019 yılında da Bankamız Alfa Awards ödülüne layık görüldü.

Stevie Awards (2019)

Stevie Awards (2019)

Bankamız, uluslararası alanda saygınlığı bulunan Stevie Awards’ta 3 ödüle birden layık görüldü. Sırası ile; bankacılık alanında gümüş, finansal hizmetler alanında bronz ve yine bankacılık alanında halk oylaması neticesinde verilen People Choice ödülüne layık görüldü.

Bonds & Loans ödül töreninde “Yılın Yapılandırılmış Finansmanı” ve “Yılın Altyapı Finansmanı”

Bonds & Loans ödül töreninde “Yılın Yapılandırılmış Finansmanı” ve “Yılın Altyapı Finansmanı”

Bankamızın içerisinde bulunduğu sendikasyon tarafından proje finansmanı sağlanan Manisa Sağlık Kampüsü Yatırımı Finansmanı, GFC Media Group tarafından düzenlenen 2017 yılı Bonds & Loans ödül töreninde “Yılın Yapılandırılmış Finansmanı” ve “Yılın Altyapı Finansmanı” dallarında ikinciliğe layık görüldü.

Alfa Awards (2018)

Alfa Awards (2018)

Marketing Türkiye adına AKADEMETRE Resarch Company tarafından 12 ilde Türkiye temsili bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan ankette Katılım Bankacılığı Sektörü’nde müşterilerine kusursuz deneyim sunan Bankamız yıl içindeki çalışma ve çabaları tüketicilerimiz tarafından takdir edildi ve 2017 yılının “Customer Brand’i” olarak tanımlandı.

Turcomoney "Yılın Yenilikçi Katılım Bankası"

Turcomoney "Yılın Yenilikçi Katılım Bankası"

Bankamız, Turcomoney tarafından bu yıl 3.'ncüsü düzenlenen, "Türkiye’ye Değer Katanlar Ödülleri" töreninde, ”Yılın Yenilikçi Katılım Bankası” ödülüne layık görüldü.

Ekovitrin - "Yılın Katılım Bankası"

Ekovitrin - "Yılın Katılım Bankası"

Ekovitrin okurları tarafından belirlenen ankette, katılım bankaları kategorisinde Bankamız birinciliği alarak "Yılın Katılım Bankası" ödülüne layık görüldü.