Bireysel Emeklilik Sigortası

BES

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) düzenli birikimler yaparak, emekliliğinizi huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmenizi sağlayan özel bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Neden Bireysel Emeklilik Almalıyım?

Birikimim büyüsün içinde faiz olmasın diyorsanız, Bereket Bireysel Emeklilik Planımız tam size göre. Faizsiz bireysel emeklilikte İslami finans esaslarına göre alım satımına izin verilmiş, faizsiz ve katılım bankacılığı esaslarına uygun olan fonlara yatırım yapılmaktadır.

  • Bireysel Emeklilik Sistemi İcazet Belgemizi görmek için tıklayınız
  • Bireysel Emeklilik nedir? Devlet katkısı nasıl hak edilir? Birikimim ne kadar olacak? gibi tüm sorularınıza ilişkin cevaplarımız için tıklayınız.
  • Türkiye Hayat Emeklilik bireysel internet şubesinde emeklilik sözleşmelerinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Emeklilik sözleşmenize ait değişiklik taleplerinizi online olarak Emeklilik menüsü altındaki "Değişiklik ve Talepler" sayfasından gerçekleştirebilir, sözleşmelerinize ait bilgilendirme formlarınızın basımını Emeklilik menüsü altındaki "Sözleşme ve Talep Formları" sayfasından yapabilirsiniz. Türkiye Hayat Emeklilik bireysel internet şubesine erişmek için tıklayınız.

Tasarruf ve Yatırım

Emekliliğe yönelik tasarruflarınızın yatırıma yönlendirilmesi ile emeklilik döneminde ek bir gelir sağlayabilirsiniz.

Kâr Payı

Altın tasarrufunuza hem de kâr payı ekleyin.

Biz Saklayalım

Altınlarınızı değerinde grama çevirelim, Ziraat katılım güvencesiyle biz saklayalım.

Hesap Oluştur

Tek yapmanız gereken hesap açmak ya da internet şubemize giriş yaparak katılma hesabı oluşturmak.

Başvuru Yapılabilen Kanallar