İnternet Şubesi Şubelerimiz Online Branch Contact Information فرع البنك على الانترنت أقرب فرع

Üst Yönetim

 Ziraat Katılım Bankası Üst Yönetim

​​​​​​​​ Metin ÖZDEMİR- Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Halen Marmara Üniversitesi Ortadoğu Araştırmaları Enstitüsü İktisat Bölümünde yüksek lisans eğitimini devam ettirmektedir. Metin Özdemir, meslek hayatına 1992 yılında Kuveyt-Türk Finans Kurumu A.Ş.'de başlamış, 1996 yılından itibaren iş hayatına perakende sektöründe yönetici olarak devam etmiştir. Özdemir, 2004-2014 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği yapmıştır. Nisan 2012 tarihinden itibaren Ziraat Bankası'nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam eden Özdemir, ayrıca Ziraat Bankası Ücretlendirme Komitesi üyeliği ve Kredi Komitesi yedek üyeliği görevlerini de yürütmektedir. 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren, Bankamız Yönetim Kurulu Üyeliği, Denetim ve Ücretlendirme Komitelerinde görev yapmakta olan Özdemir, Kredi Komitesi yedek üyesidir. 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren Bankamız Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmekte olan Özdemir, 12 Haziran 2017 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Tahir DEMİRKIRAN - Kredi Tahsis ve Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

1967 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun oldu. 1995 yılında Pamukbank T.A.Ş.’de Mali Tahlil ve İstihbarat Uzman Yardımcısı olarak bankacılık kariyerine başladı. Uzman ve Krediler Servis Yöneticiliği pozisyonlarında çalıştı. Daha sonra, Türkiye Halkbank A.Ş.’de; Mali Tahlil ve Kredilerde Bölüm Müdürlüğü, Ticari Şube Müdürlüğü ve Ticari Krediler Daire Başkanlığı, Halk Leasing'de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 2015 yılında Ziraat Bankası Perakende Krediler Tahsis ve Yönetimi Grup Başkanı olarak görev yaptı. 12.02.2016 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Kredi Tahsis ve Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı ve halen görevine devam etmektedir.

Hakan AYDOĞAN - Finansal Koordinasyon ve İnsan kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

1979 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimleri Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Halk Bankası’nda Müfettiş olarak göreve başladı. 2009 yılında Ticari Krediler Bölüm Müdürlüğü ve çeşitli şubelerde Müdürlük yaptıktan sonra 2013 yılında Dış İşlemler Operasyonları Daire Başkanlığına atandı. 18 Şubat 2015 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş.’ye atanarak sırasıyla Operasyonel İşlemler Genel Müdür Yardımcılığı, Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 19.04.2016 tarihinden itibaren de Finansal Koordinasyon ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığına atandı ve görevine halen devam etmektedir.

​​​