İnternet Şubesi Şubelerimiz Online Branch Contact Information فرع البنك على الانترنت أقرب فرع

Ticari Plaka Kredisi

 Ziraat Katılım Bankası Ticari Plaka Kredisi

Yeni minibüs ve taksi alımı ve/veya işletme sermayesi (yedek parça, servis, bakım, onarım, akaryakıt gideri vb.) ve diğer finansman ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik bir kredidir.

Amaç

Minibüs, otobüs (şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüsler hariç), servis aracı ve taksilerin plakaları karşılığında, araç alımı, plaka alımı, işletme sermayesi (yedek parça, servis bakım onarım, akaryakıt gideri vb.) ve diğer finansman ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.

Bu Üründen Kimler Faydalanabilir?

Kurumsal ve Girişimci segmentinde olan minibüs, otobüs (şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüsler hariç), servis aracı ve taksi sahibi olan gerçek ve tüzel kişi müşterilerimiz faydalanabilir.

Vade

Ziraat Katılım, müşterilerine en uygun vade seçenekleri sunmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Kredi kullanıcısı müşterimiz, belirlenen vade ve kâr payı oranı üzerinden borçlanır.
  • Müşterimiz borcunu, belirlenmiş tarihlerde belli taksitler hâlinde öder
  • Hat/plaka ile birlikte araç değerinin de teminata dâhil edilecek olması durumunda, araç ve hat/plakanın toplam değerinin %50’sine kadar kredi limiti tesis edilebilecektir.
  • Anapara Eşit Taksitli, Anapara Serbest Taksitli, Eşit Taksitli, Azalan Taksitli, Artan Taksitli, Periyodik Ara Ödemeli, Değişken Ara Ödemeli, Serbest Ara Ödemeli, Belirli Dönem Kâr Payı Ödemeli, Belirli Dönem Ödemesiz ve Serbest Tarihli Eşit Taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

​Nasıl Başvurabilirim?

​Size en yakın Ziraat Katılım Şubesi'nden başvuru yapabilirsiniz.

​​​​