İnternet Şubesi Şubelerimiz Online Branch Contact Information فرع البنك على الانترنت أقرب فرع

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)

 

​​​Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) düzenli birikimler yaparak, emekliliğinizi huzurlu ve mutlu bir şekilde geçirmenizi sağlayan özel bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Ürün Özellikleri

  • Birikimim büyüsün, içinde faiz olmasın diyorsanız, Bereket Bireysel Emeklilik Planımız tam size göre. Detaylı bilgi için tıklayınız. Faizsiz Bireysel Emeklilik'te İslami finans esaslarına göre alım satımına izin verilmiş, faizsiz ve katılım bankacılığı esaslarına uygun olan fonlara yatırım yapılmaktadır.

Bireysel Emeklilik Sistemi İcazet Belgemizi görmek
için tıklayınız.

  • Bireysel Emeklilik nedir? Devlet katkısı nasıl hak edilir? Birikimim ne kadar olacak? gibi tüm sorularınıza ilişkin cevaplarımız için tıklayınız.
  • Ziraat Emeklilik Bireysel İnternet Şubesinde; emeklilik sözleşmelerinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. Emeklilik sözleşmenize ait değişiklik taleplerinizi online olarak Emeklilik menüsü altındaki "Değişiklik ve Talepler" sayfasından gerçekleştirip, sözleşmelerinize ait bilgilendirme formlarınızın basımını Emeklilik menüsü altındaki "Sözleşme ve Talep Formları" sayfasından yapabilirsiniz. Ziraat Emeklilik Bireysel İnternet Şubesine erişmek için tıklayınız.

Nasıl Başvurabilirim?

Size en yakın Ziraat Katılım Şubesi'ne gelerek ya da Hemen Başvur adımından başvurabilirsiniz.

​​